GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: wtorek, 19-10-2021
Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

PRZYWITALIŚMY LATO - 6 lipca 2013r.

PRZYWITALIŚMY LATO

6 lipca w sobotnie popołudnie na placu zabaw w Młokiciu został zorganizowany Festyn Rodzinny w ramach Powitania Lata 2013.

mlokicie.jpeg

Tradycją w naszej gminie  stało się organizowanie w Młokiciu festynu rodzinnego w ramach powitania lata. Tradycyjnie hasłem przewodnim spotkania było „ Mamo Tato – pobaw się ze mną” . Punktualnie o godzinie 14.00 przy pięknej słonecznej pogodzie Bogdan Zdyb - Wójt Gminy Wilków wraz z Mariolą Dudek –Sołtysem Młokicia rozpoczęli festyn rodzinny witając wszystkich przybyłych mieszkańców Młokicia, jak i okolicznych miejscowości, a przede wszystkim gorąco przywitali przybyłych najmłodszych uczestników sobotniego festynu.

Na najmłodszych uczestników  czekało wiele atrakcji: były gry i zabawy z nagrodami, a  niewątpliwą atrakcją festynu były pokazy przygotowane przez Ochotniczą Straż Pożarną z Wilkowa.   Podczas trwania imprezy Pani Sołtys wraz z Radą Sołecką częstowali lodami, słodyczami oraz pieczoną kiełbasą z grilla. Wieczorem po opuszczeniu placu zabaw przez dzieci,  cały teren zamienił się w jeden duży parkiet, gdzie przy dźwiękach zespołu „PRYZMAT” z Namysłowa mieszkańcy bawili się do białego rana.

Organizatorem imprezy był Urząd Gminy w Wilkowie wraz z Radą Sołecką wsi Młokice.

Mariola Dudek

 

Podziękowania dla sponsorów za wsparcie w organizacji festynu rodzinnego z okazji Dnia Dziecka w Młokiciu, którymi byli : Pan Marek Bratosiewicz, Pan Edward Klimaj, Księgarnia Wers z Namysłowa, firma Nestle, firma PAGRO oraz Piekarnia Wójcik.

 

 

Rada Sołecka Wsi Młokice

 

 

Projekt i realizacja: © 2011-2021 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności