GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: wtorek, 19-10-2021
Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

PRZEDSZKOLE PRACUJE DŁUŻEJ - 2 września 2013 r.

PRZEDSZKOLE PRACUJE DŁUŻEJ

logotypy.jpeg

2 września w Publiczny Przedszkolu w Wilkowie rozpoczął się projekt  „Wesołe Przedszkole w Wilkowie”

Projekt „Wesołe Przedszkole w Wilkowie” przewiduje wydłużenie czasu pracy przedszkola    o 2 godziny (od 6.00 do 7.00 i od 15.00 do 16.00), organizację dodatkowych zajęć plastyczno-technicznych, zajęć ruchowych z gimnastyki korekcyjnej oraz zajęć tanecznych a także zatrudnienie osoby do prowadzenia zajęć przedszkolnych w nowo utworzonym oddziale przedszkolnym.

Zaplanowano, iż w całym okresie realizacji projektu czyli do 30.06.2015 r. wsparciem zostanie objętych 54 dzieci. Ponadto w ramach projektu zaplanowano zakup pomocy dydaktycznych oraz edukacyjnych niezbędnych do przeprowadzenia dodatkowych zajęć.

IMG_2969.jpeg

Projekt współfinansowany będzie ze środków Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w ramach  Europejskiego Funduszu Społecznego.     

Jestem bardzo zadowolony z wydłużenia czasu pracy przedszkola w Wilkowie, gdyż ze względów zawodowych nie zawsze mogłem zdążyć odebrać dzieci do godz. 15.00. a teraz nie dość, że dzieci mogę zaprowadzić do przedszkola prędzej to dodatkowo mogą w przedszkolu pozostawać dłużej – powiedział Andrzej Pruś, którego dzieci Amelia i Olek uczęszczają do przedszkola w Wilkowie.

 

Tomasz Kin

Projekt i realizacja: © 2011-2021 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności