GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: poniedziałek, 24-01-2022
Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy

UROCZYSTOŚĆ PASOWANIA NA UCZNIA PSP SPSK W DĘBNIKU

UROCZYSTOŚĆ PASOWANIA NA UCZNIA PSP SPSK W DĘBNIKU

11 października był bardzo ważnym dniem dla najmłodszych uczniów szkoły i oddziału przedszkolnego Publicznej Szkoły Podstawowej SPSK w Dębniku.

Wszystkie dzieci odświętnie ubrane w towarzystwie rodziców przeżywały pasowanie na przedszkolaka, starszaka i pierwszoklasistę.

Pierwsze na scenie zaprezentowały się najmłodsze dzieci oddziału przedszkolnego - grupa „Pszczółek” pięknie śpiewała, recytowała wiersze oraz zatańczyła. Następnie zaprezentowała się grupa starszaków czyli „Biedronek”. Dzieci brawurowo wykonały przygotowany wcześniej repertuar, oklaskom nie było końca. Jako kolejni na scenie pojawili się uczniowie klasy I. Choć uczniami są dopiero od września nie straszna była im trema, wszyscy z podziwem oglądali występ pierwszoklasistów.

Po pięknej części artystycznej nastąpiło uroczyste  pasowanie na przedszkolaka, starszaka i ucznia przez panią dyrektor mgr Bożenę Puszczewicz. Uczniowie klasy pierwszej złożyli przyrzeczenie, w którym ślubowali być dobrymi i posłusznymi uczniami i obywatelami. Wszystkie dzieci otrzymały okolicznościowe dyplomy oraz słodkie upominki od pań wychowawczyń, a pani dyrektor gratulowała dzieciom i ich rodzicom życząc wszystkim samych sukcesów na drodze edukacji.

Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek dla dzieci i ich rodziców.

Kochanym naszym uczniom życzymy aby zawsze mieli słońce w swym sercu oraz uśmiech na twarzy.

Wychowawczynie:

Aurelia Nowosielska

Iwona Cholaś

Anna Chmielina - Głowacka

Projekt i realizacja: © 2011-2022 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności