GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: poniedziałek, 24-06-2024
Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

6-GRUDNIA DNIEM ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

6-GRUDNIA

DNIEM ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

6 grudnia  zorganizowane zostało spotkanie ze Św. Mikołajem.  przyjechał do Wilkowa prosto z wioski św. Mikołaja w Finlandii i nie zapomniał o najmłodszych mieszkańcach Wilkowa. Przygotował dla wszystkich grzecznych dzieci wspaniałe prezenty, a dla niegrzecznych miał rózgi, które zabrał ze sobą w dalszą drogę, gdyż  w Wilkowie były tylko grzeczne dzieci. Razem ze Św. Mikołajem do Wilkowa przyjechała Śnieżynka, która zorganizowała dzieciom wiele zabaw. W tym roku Św. Mikołaj zrobił również wielką niespodziankę wszystkim dzieciom mieszkającym w Pągowie oraz Pszenicznej. Św. Mikołaja oczekiwał na powracające ze szkół i przedszkoli dzieci. Święty Mikołaj obdarowywał wszystkie dzieci  przygotowanymi prezentami. Całe to przedsięwzięcie zorganizował i sfinansował Tadeusz Szkudlarski – Radny Gminy Wilków.
Również Bogdan Zdyb Wójt Gminy Wilków wcielił się w tym roku w pomocnika Świętego Mikołaja i odwiedzając placówki oświatowe z terenu Gminy Wilków, obdarował wszystkich uczniów słodką niespodzianką.

IMG_3317.jpeg IMG_3367.jpeg IMG_3368.jpeg IMG_3438.jpeg

PODZIĘKOWANIE

Organizatorzy pragną podziękować panu Bogdanowi Zdybowi Wójtowi Gminy Wilków, panu Arturowi Masiowskiemu Prezesowi EKOWOD w Namysłowie, panu Michałowi Ilnickiemu Prezesowi ZAN Namysłów oraz Radnym Gminy Wilków: pani Irenie Marszałek, panu Edwardowi Jaśnikowskiemu, panu Lesławowi Wachowskiemu - za nieocenioną pomoc finansową i materialną w zorganizowaniu spotkania ze Świętym Mikołajem w Domu Kultury w Wilkowie.

 

 

Projekt i realizacja: © 2011-2024 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności