GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: środa, 01-12-2021
Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza

Galeria objazdowa Fotokonkursu "Poznaj Skarby Dobrej Widawy" 2013 w Wilkowie

Zapraszamy do oglądania galerii Fotokonkursu "Poznaj Skarby Dobrej Widawy" 2013 w Domu Kultury w Wilkowie. Fotografie można oglądać od 1 do 22 kwietnia 2014 r.  w godzinach pracy Domu Kultury.

W ramach galerii mogą Państwo zapoznać się z fotografiami nagrodzonymi  i wyróżnionymi w V edycji fotokonkursu. Fotokonkurs "Poznaj Skarby Dobrej Widawy" organizowany jest przez Lokalną Grupę Działania Dobra Widawa, a jego celem jest m.in. promocja walorów przyrodniczo – krajobrazowych, wydarzeń kulturalnych oraz produktów lokalnych z Doliny Dobrej i Widawy obejmującej 9 gmin: Długołęka, Czernica, Syców, Dobroszyce, Dziadowa Kłoda, Bierutów, Oleśnica, Wilków, Międzybórz.

Każde zdjęcie jest inne, każde pokazuje indywidualne spojrzenie autora na mniej lub bardziej znane miejsca i atrakcje naszego regionu.

Życzymy miłych wrażeń i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji fotokonkursu,   w ramach którego uczestnicy przesyłać mogą prace wykonane na terenie obszaru LGD Dobra Widawa w dowolnym czasie w trzech kategoriach:

  • natura – interesujące ujęcie roślin, zwierząt, kompleksów zieleni, zjawisk przyrodniczych lub krajobrazu, charakterystycznego dla Doliny Dobrej Widawy;
  • kultura – to nie tylko zabytki, ale i ciekawe miejsca, wydarzenia artystyczno – kulturowe, architektura, miejsca i wydarzenia istotne dla rozwoju tego obszaru;
  • produkt regionalny – specyficzne wyroby lub usługi spotykane tu na miejscu i kojarzone jako wyrób stąd, mający cechy specyficzne dla tego regionu, jak pochodzenie, tradycja czy kultura. Być może o charakterze tradycyjnym, ludowym, a być może mający znamiona form nowatorskich i jak najbardziej współczesnych. Produkty pochodzące z regionu Dobrej Widawy.

Konkurs skierowany jest do dwóch grup uczestników wg kategorii wiekowych:

  • dzieci i młodzież do 16 roku życia;
  • osoby powyżej 16 roku życia.

Do obejrzenia wszystkich prac z dotychczasowych edycji konkursu zapraszamy na stronę internetową: foto.dobrawidawa.pl

Załącznik:

1. Plakat

Projekt i realizacja: © 2011-2021 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności