Z uwagi na ogłoszony stan epidemii, w trosce o bezpieczeństwo Mieszkańców, Wójt Gminy Wilków prosi o nie korzystanie z obiektów  rekreacyjnych i sportowych tj.: boisk, placów zabaw, kortów, siłowni zewnętrznych.

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: sobota, 06-06-2020
Imieniny: Laury, Laurentego, Nory

FUNDUSZE EUROPEJSKIE - 25 lutego 2014r.

25 lutego do Domu Kultury w Wilkowie ponownie zawitał przedstawiciel Namysłowskiego Lokalnego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich.

Dopisali również mieszkańcy gminy Wilków, którzy przybyli na indywidualne konsultacje. Zgodnie z oczekiwaniami największe zainteresowanie wzbudziły możliwości uzyskania dofinansowania na założenie i rozwój działalności gospodarczej. Niektórzy zainteresowani mówili, że wprawdzie wiele już słyszeli o Funduszach Europejskich, ale nigdy nie uzyskali tak kompleksowych i wyczerpujących odpowiedzi na swoje pytania.

Uczestnicy konsultacji dowiedzieli się również o planowanym na 6 marca spotkaniu informacyjnym w Starostwie Powiatowym w Namysłowie, które dotyczyć będzie preferencyjnych pożyczek dofinansowanych z Unii Europejskiej. Dotacje bezzwrotne z nowego unijnego budżetu na lata 2014 - 2020 ruszą w III lub IV kwartale bieżącego roku.


Błażej Jaroszewski

Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności