Informacje dla uchodźców z Ukrainy dostępne są w menu POMOC UKRAINIE   |   Information for refugees from Ukraine is available in the HELP UKRAINE menu

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: niedziela, 14-08-2022
Imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy

DZIEŃ KOBIET W MARKUSIE - 8 marca 2012 r.

DZIEŃ KOBIET W MARKUSIE

P3233344.jpeg

 W dniu 8 marca b.r. w nowym, stylowym i gustownie urządzonym lokalu Markus w Bierutowie Panie – mieszkanki Lubskiej oraz pracownice Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół  Szkół Katolickich z Dębnika świętowały Dzień Kobiet.  Wśród zaproszonych gości znaleźli się również: Wójt Gminy Wilków  p. Bogdan Zdyb oraz Panie Skarbnik i Sekretarz tej gminy.

            Zaproszone Panie przybyły z Lubskiej autobusem zapewnionym przez właścicieli lokalu a tuż po wejściu do jego wnętrza każda z 77 Pań została przywitana pięknym, czerwonym tulipanem i zaproszona do elegancko zastawionego stołu.

Pan Marek Bratosiewicz oraz Wójt Gminy Wilków Pan Bogdan Zdyb złożyli Paniom najserdeczniejsze życzenia z okazji Ich Święta i wznieśli toast za zdrowie i pomyślność.

Właściciel lokalu wraz z małżonką Barbarą zaprosili wszystkich gości do uroczystej kolacji.

         Smaczne dania, gościnność gospodarzy, dekoracja wnętrza i miła obsługa dopełniły przyjemnej i wyjątkowej atmosfery tego wieczoru. Panie miały okazję do spotkań, rozmów, odnowienia kontaktów i pobytu w eleganckim lokalu – za co serdecznie tą drogą dziękują jego właścicielom i jednocześnie sponsorom tego wydarzenia – Państwu Barbarze i Markowi Bratosiewiczom z Lubskiej.

 

 

 Wdzięczni uczestnicy

Projekt i realizacja: © 2011-2022 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności