GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: środa, 08-12-2021
Imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza

MISTRZOSTWA GMINY WILKÓW W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ZOSTAŁY ROZEGRANE 30 MARCA NA NAMYSŁOWSKIM ORLIKU

Mistrzem - BUKOWIE
 

MISTRZOSTWA GMINY WILKÓW W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ZOSTAŁY ROZEGRANE 30 MARCA NA NAMYSŁOWSKIM ORLIKU.

PICT3233.jpeg

Dzięki gościnności Prezesa ZAN Namysłów Michała Ilnickiego uczniowie szkół z terenu Gminy Wilków mogli rozegrać swoje mistrzostwa na takim samym obiekcie na jakim już niedługo przyjdzie im się zmierzyć w Mistrzostwach Powiatu Namysłowskiego. W turnieju uczestniczyli uczniowie z trzech Wilkowskich Szkół Podstawowych z Idzikowic, Bukowia i Dębnika. Turniej został rozegrany metoda każdy z każdym. Zwycięzcą została drużyna reprezentująca PSP Bukowie grająca w składzie: Paweł Huk, Kacper Gulbiński, Grzegorz Kołodziejczyk, Dominik Wypart, Matusz Krupa, Łukasz Borek, Erwin Konefał, Dawid Iżykowski i Szymon Wojciechowski . Pamiątkowe puchary i medale uczestnikom zawodów wręczył Wójt Gminy Wilków Bogdan Zdyb.

Podsumowując ten turniej można napisać: zabawa była przednia a rywalizacja zacięta

. Ale nie sposób nie wspomnieć o obdarzonym wielkim sercem do gry, wspaniałym przeglądem pola, dobrym strzałem z dystansu oraz nienaganną techniką użytkową uczniu czwartej klasy PSP w Bukowiu- Matuszu Krupa. Mateusz mimo, ze rywalizowali z kolegami o dwa lata starszymi kreował grę swojej drużyny groźnie strzelał na bramkę rywali a przede wszystkim jako obrońca bezbłędnie powstrzymywał ich ataki. Czy z takich zawodników jak Mateusz wyrośnie duży talent ?

A może z tego narybku wyrośnie zawodnik ekstra klasy lub reprezentacji.

 
 

                                    Mariusz Jabłoński

Projekt i realizacja: © 2011-2021 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności