Informacje dla uchodźców z Ukrainy dostępne są w menu POMOC UKRAINIE   |   Information for refugees from Ukraine is available in the HELP UKRAINE menu

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: niedziela, 07-08-2022
Imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana

DRUŻYNOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE NA SZCZEBLU POWIATOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - 11 kwietnia 2012 r.

Wiosenne zmagania młodych sportowców ....

W dniu 11.04.2012 r. na Błoniach k/Widawy odbyły się tradycyjnie coroczne zmagania szkół w drużynowych biegach sztafetowych podstawówek i gimnazjów. Organizatorem imprezy był Zarząd Miejsko - Gminnego Szkolnego Związku Sportowego w Namysłowie. W toku rywalizacji w kategorii dziewcząt szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Nr. 4 w Namysłowie na drugim miejscu sklasyfikowana została Szkoła Podstawowa Nr. 3 w Namysłowie natomiast na trzecim miejscu PSP w Bukowiu (g. Wilków). W kategorii chłopców szkół podstawowych zwycięstwo przypadło drużynie z Szkoły Podstawowej Nr. 4 , drugie miejsce zajęła PSP z Bukowia , a trzecie przypadło Szkole Podstawowej Nr. 3 w Namysłowie.  W zawodach Wojewódzkich wystartują po dwa najlepsze zespoły , zatem w kategorii dziewcząt - SP Nr. 4 i SP Nr. 3 . Chłopców naszego regionu będą reprezentować zawodnicy SP. Nr.4 i PSP Bukowiu. Finał 16.04.2012 w Oleśnie.

Bez tytułu.jpeg

Zawodniczki i zawodnicy trzech najlepszych zespołów szkół podstawowych i gimnazjów udekorowani zostali pamiątkowymi medalami ufundowanymi przez Starostwo Powiatowe w Namysłowie , a najlepsze zespoły drużynowo , otrzymały pamiątkowe dyplomy ufundowane przez Urząd Miejski w Namysłowie.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej rywalizacji na szczeblu wojewódzkim. 

Bez tytułu2.jpeg

Projekt i realizacja: © 2011-2022 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności