Z uwagi na ogłoszony stan epidemii, w trosce o bezpieczeństwo Mieszkańców, Wójt Gminy Wilków prosi o nie korzystanie z obiektów  rekreacyjnych i sportowych tj.: boisk, placów zabaw, kortów, siłowni zewnętrznych.

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: piątek, 05-06-2020
Imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera

Plan Rozwoju Lokalnego Gminy Wilków

W celu unormowania procesu wieloletniego planowania rozwoju gminy Wilków przystąpiono do  opracowania Planu Rozwoju Lokalnego. Plan Rozwoju Lokalnego Gminy Wilków jest wieloletnim dokumentem strategicznym przyczyniającym się do realizacji najistotniejszych celów gminy. Plan Rozwoju Lokalnego jest dokumentem wymaganym w przypadku ubiegania się o środki strukturalne Unii Europejskiej. Głównym celem opracowania jest określenie potrzeb inwestycyjnych, ich uzasadnienie i kwalifikacja do realizacji w sposób określony w dokumencie Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego Uzupełnienie Programu, który jest dokumentem regulującym sposób realizowania wydatków z funduszy strukturalnych.

Poniżej udostępniamy uchwałę Rady Gminy w Wilkowie w sprawie przyjęcia Planu oraz tekst Planu Rozwoju Lokalnego Gminy Wilków.

PDFUchwała Rady Gminy

PDFPlan Rozwoju Lokalnego Gminy Wilków

Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności