Z uwagi na ogłoszony stan epidemii, w trosce o bezpieczeństwo Mieszkańców, Wójt Gminy Wilków prosi o nie korzystanie z obiektów  rekreacyjnych i sportowych tj.: boisk, placów zabaw, kortów, siłowni zewnętrznych.

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: wtorek, 26-05-2020
Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Podziękowanie

 

„Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa...
wtedy proste – dziękujemy – zawiera wszystko co chcemy wyrazić”.

 

W związku z organizacją tak wielu festynów wiejskich w sołectwach Gminy Wilków pragnę gorąco podziękować Sołtysom oraz Radom Sołeckim, Radnym Gminy Wilków, paniom z Samodzielnego Koła Gospodyń Wiejskich w Bukowiu, członkom Ochotniczej Straży Pożarnej w Bukowiu i Wilkowie pracownikom Urzędu Gminy w Wilkowie, oraz wszystkim mieszkańcom za profesjonalne przygotowanie festynów oraz zapewnienie wielu atrakcji na rzecz lokalnej społeczności. Wasz wkład i zaangażowanie w organizacje tych uroczystości budzi mój podziw i ogromny szacunek.

Bardzo serdecznie dziękuję  wszystkim przybyłym na „Festyn Wiejski”, waszą liczną obecność odbieram jako aprobatę dla tego typu imprez. Dziękuję również gorąco sponsorom, którzy wsparli nas finansowo i rzeczowo. Jesteście dowodem na istnienie ludzi dobrej woli, na których można polegać.

 

Z poważaniem.

Bogdan Zdyb

Wójt Gminy Wilków

Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności