GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: środa, 29-05-2024
Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji

XV edycja Szlachetnej Paczki

Wójt Gminy Wilków składa serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom – przedsiębiorcom, sponsorom, mieszkańcom Gminy Wilków, ludziom dobrej woli i dobrego serca, którzy dołożyli swoją cegiełkę do powstania szlachetnej paczki.

„Szlachetna paczka” jest ogólnopolską akcją świątecznej pomocy, realizowaną od 2001 r. przez stowarzyszenie WIOSNA. Główną jej ideą jest bezpośrednia pomoc rodzinom najbardziej potrzebującym. 

W sobotę 12 grudnia 2015 r. w Waszym imieniu dostarczyliśmy podarki oczekującej na nie rodzinie. Państwa pomoc przyniosła nieoczekiwane efekty, swoim dobrym sercem i zaangażowaniem materialnym sprawili Państwo ogromną radość rodzinie spełniając jej marzenia.

W imieniu obdarowanej rodziny dziękujemy, że razem z nami zmieniacie świat na lepsze!

SzlachetnaPaczka2015_1.jpeg SzlachetnaPaczka2015_2.jpeg SzlachetnaPaczka2015_3.jpeg 

Poniżej kilka słów, które chciał przekazać od siebie wolontariusz opiekujący się rodziną oznaczoną kodem OPO-1546-525700. 

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Kiedy przyjechaliśmy pod dom rodziny, mieliśmy ręce pełne roboty. Wszystko to przez bus, który po brzegi był zapełniony paczkami. Gdy rodzina Pani Anny zobaczyła nas u progu swoich drzwi, wszyscy jej członkowie byli uradowani. Pani Anna była zszokowana ilością otrzymanych paczek, kiedy zobaczyła je już wszystkie ułożone w pokoju, zabrakło jej słów, zaniemówiła i ze wzruszeniem patrzyła na okazaną pomoc. Rodzina bardzo się ucieszyła z nowej kuchenki gazowej, gdyż pomoże ona w przygotowaniu ciepłych posiłków dla licznej rodziny. Natomiast nowe łóżka sprawią, że dzieci nie będą musiały spać na starych i zniszczonych meblach.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:

Serdecznie dziękuję za współpracę i pomoc potrzebującej rodzinie. Szczególnie dziękuję w imieniu swoim i rodziny za wspaniałe paczki. Dziękuję Państwu za wielkie zaangażowanie.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:

Pani Anna nie mogła znaleźć słów podziękowania, wspólnie z rodziną jest bardzo wdzięczna za okazaną pomoc. Bardzo dziękujemy.

SzlachetnaPaczka2015_5.jpeg SzlachetnaPaczka2015_4.jpeg SzlachetnaPaczka2015_8.jpeg SzlachetnaPaczka2015_7.jpeg SzlachetnaPaczka2015_6.jpeg

W XV edycji Szlachetnej Paczki impuls do zmiany otrzymało ponad 20 700 rodzin, których odwiedziło ponad 10 000 wolontariuszy. Paczki przygotowało ponad 700 000 darczyńców.

Dziękujemy, że byłeś wśród nich. Strona internetowa akcji Szlachetna Paczka: www.szlachetnapaczka.pl

Projekt i realizacja: © 2011-2024 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności