Z uwagi na ogłoszony stan epidemii, w trosce o bezpieczeństwo Mieszkańców, Wójt Gminy Wilków prosi o nie korzystanie z obiektów  rekreacyjnych i sportowych tj.: boisk, placów zabaw, kortów, siłowni zewnętrznych.

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: niedziela, 07-06-2020
Imieniny: Ariadny, Jarosława, Roberta

Dzieci na feriach w Rabce Zdrój

W ramach działalności Związku Młodzieży Wiejskiej woj. opolskiego dzieci pochodzące z gospodarstw rolnych  wyjechały na ferie zimowe do Rabki Zdrój. Z powiatu namysłowskiego w feriach uczestniczyło 15 dzieci, a z całego województwa opolskiego blisko 40. Dzieci wróciły z wypoczynku uśmiechnięte, zadowolone, pełne entuzjazmu, nawet padły pytania czy na wakacje będzie organizowana kolonia wzorem poprzedniego roku.  Jeżeli nic się nie zmieni już w najbliższe wakacje dzieci  będą mogły wyjechać na dwa tygodnie nad morze. Warunki to wiek 9-16 lat oraz jeden z rodziców ubezpieczony w KRUS.

Ferie zimowe 2016.jpeg

Organizacja zimowego wypoczynku dzieci jest  jedną z form działalności ZMW woj. opolskiego. Należy nadmienić, że Związek na terenie woj. opolskiego został reaktywowany w czerwcu 2015 roku, a już zorganizował kolonie letnie, ferie zimowe, Olimpiadę Młodych Producentów Rolnych. W strukturach ZMW na terenie powiatu namysłowskiego zrzeszonych jest blisko 50 członków. Koordynatorem zimowego wypoczynku w pow. namysłowskim był Tomasz Wiciak, a w gminie Wilków Mariusz Jabłoński.

Prezes ZP ZMW

Tomasz Wiciak

Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności