Informacje dla uchodźców z Ukrainy dostępne są w menu POMOC UKRAINIE   |   Information for refugees from Ukraine is available in the HELP UKRAINE menu

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: wtorek, 28-06-2022
Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Turniej Gamingowy o Puchar Wójta Gminy Wilków

https://wilkow.skycms.com.pl/skycms/page/edit/2262#PageTabPageMainContent

Najbardziej wyczekiwaną atrakcją podczas ferii w świetlicy wiejskiej w Pszenicznej był Turniej Gamingowy o Puchar Wójta Gminy Wilków, którego organizatorem był Pan Przemysław Bałachowski – Radny Gminy Wilków. W turnieju udział wzięli chłopcy w wieku od 6 do 14 lat. Po pięciu godzinach emocjonujących rozgrywek wyłoniła się trójka najlepszych graczy. Miejsce trzecie zajął Oskar Szczot, miejsce drugie powędrowało do Mikołaja Łappo. Niekwestionowanym zdobywcą pierwszego miejsca został Dominik Raduchowski, wygrywając okazały puchar i piłkę. Pan mgr Bogdan Zdyb – Wójt Gminy Wilków pogratulował wszystkim zawodnikom, wręczając im pamiątkowe dyplomy uczestnictwa w turnieju.

TurniejGamingowyPszeniczna2016.jpeg

Serdeczne podziękowania należą się wszystkim, którzy przyczynili się do tego, by dzieci mogły bezpiecznie i radośnie wypocząć. Przede wszystkim dziękujemy Panu mgr Bogdanowi Zdybowi – Wójtowi Gminy Wilków za przychylność w stosunku do naszych działań, wyrażoną m.in. ufundowaniem nagród w turnieju i wsparciem finansowym na poczęstunek dla dzieci. Serdeczne podziękowania za pomoc finansową również dla Pana Przemysława Bałachowskiego i Pani Aliny Wróblewskiej.

Uczestnicy ferii

Projekt i realizacja: © 2011-2022 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności