GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: niedziela, 24-10-2021
Imieniny: Arety, Marty, Marcina

Jubileusz złotych godów

Państwo Janina i Eugeniusz Zientalowie z Idzikowic obchodzili 19 lutego Jubileusz 50.lecia pożycia małżeńskiego. Z tej wyjątkowej okazji Pan Bogdan Zdyb Wójt Gminy Wilków odwiedził Szanownych Jubilatów i złożył najserdeczniejsze gratulacje, życzenia spokoju i pomyślności na dalsze lata wspólnego życia oraz doczekania w dostatku i zdrowiu Diamentowych Godów.

Ta rocznica jest szczególną okazją, aby się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągnęliście w ciągu Waszego małżeństwa, wspomnieć radosne chwile i podziękować Bogu za rozwój Waszej miłości i trwałość Waszego małżeństwa” – życzył Dostojnym Jubilatom Wójt Gminy Wilków.

PaństwoZientalowie2016.jpeg

Państwo Zientalowie poznali się w Krzykowie, ponieważ oboje pracowali tam w Państwowym Gospodarstwie Rolnym. Pan Eugeniusz wraz z rodzicami mieszkał w Krzykowie, natomiast Pani Janina przyjechała do pracy. Pochodzi z miejscowości Stawek w województwie łódzkim. Państwo Zientalowie zawarli związek małżeński w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wilkowie, natomiast ślub kościelny odbył się w Namysłowie. Państwo Zientalowie po ślubie zamieszkali w Krzykowie a następnie przeprowadzili się do Idzikowic. Pan Eugeniusz pracował w PGR w Krzykowie, natomiast Pani Janina najpierw pracowała z mężem w Krzykowie a następnie w oczyszczalni ścieków w Idzikowicach. Państwo Zientalowie mają dwójkę dzieci, syna Grzegorza i córkę Beatę. Doczekali się czwórki wnucząt – trzech wnuczek i jednego wnuka.

 

Krystyna Bochniak

Projekt i realizacja: © 2011-2021 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności