Z uwagi na ogłoszony stan epidemii, w trosce o bezpieczeństwo Mieszkańców, Wójt Gminy Wilków prosi o nie korzystanie z obiektów  rekreacyjnych i sportowych tj.: boisk, placów zabaw, kortów, siłowni zewnętrznych.

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: piątek, 05-06-2020
Imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera

Konsultacje społeczne Planu Mobilności

W dniach 9-11 marca odbędzie się pierwsza tura spotkań konsultacyjnych „Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Obszaru Funkcjonalnego Kluczbork-Namysłów-Olesno”.

Plan Mobilności obejmuje cały obszar Powiatów: Kluczborskiego, Namysłowskiego i Oleskiego. Ma on na celu zdefiniowanie problemów i potrzeb transportowych na tym obszarze, a następnie przedstawienie propozycji działań, które mają na celu doprowadzić do zmiany zachowań komunikacyjnych mieszkańców.

Pierwsza tura spotkań konsultacyjnych Planu Mobilności odbędzie się:

  • 9 marca o godz. 16 w Namysłowie (sala konferencyjna Starostwa Powiatowego, Plac Wolności 12a);
  • 10 marca o godz. 16 w Olesnie (w siedzibie Starostwa Powiatowego, ul. Pieloka 21, sala nr 117);
  • 11 marca o godz. 16 w Kluczborku (sala konferencyjna Urzędu Miejskiego i Starostwa Powiatowego, ul. Katowicka 1).

W spotkaniach będą uczestniczyć przedstawiciele Wykonawcy dokumentu – Zespołu Doradców Gospodarczych TOR. Celem pierwszej tury spotkań konsultacyjnych jest przede wszystkim zapoznanie uczestników z problematyką mobilności, jak również wskazanie, jakie zagadnienia będą wchodzić w skład Planu Mobilności.

W późniejszym okresie, szczegółowe spotkania konsultacyjne odbędą się również w każdej z Gmin wchodzących w skład Powiatów Kluczborskiego, Namysłowskiego i Oleskiego. Informacje o terminach tych spotkań również pojawią się, w późniejszym okresie, na naszej stronie internetowej.

Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności