GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: czwartek, 28-10-2021
Imieniny: Narcyza, Serafina, Wioletty

Gmina zainwestuje w infrastrukturę

W dniu 8 marca 2016 r. Gmina Wilków ogłosiła przetarg na remont dróg na Osiedlu w Wilkowie. Ogłoszenie o zamówieniu stanowi kolejny etap poprawy jakości nawierzchni dróg w miejscowościach naszej gminy. Wyłoniony w przetargu wykonawca przeprowadzi przebudowę dróg o łącznej powierzchni przekraczającej 4000 m2 ze zjazdami na posesje w ciągu ulic Wrocławskiej i Alei Róż. Będzie to kompleksowa przebudowa tychże ulic. Obecnie są to trakty gruntowe. Żużel i tłuczeń zostanie zastąpiony tam kostką brukową. 

drogiosiedlowe.jpeg

Takie prace są bardzo ważne dla mieszkańców osiedla. Po ich zakończeniu powstaną  drogi z prawdziwego zdarzenia, wraz z wjazdami na posesje.– powiedział Kazimierz Olchawa Kierownik Wydziału Referat Gospodarki Komunalnej, Komunikacji i Rolnictwa.

Na oferty Gmina Wilków czeka do 23 marca 2016 r. Prace z powinny zakończyć się do 30 września 2016 roku.

Po zakończeniu prac związanych z I etapem przebudowy dróg na Osiedlu w Wilkowie zostanie rozpoczęty II etap związany z przebudowa pozostałych dróg osiedlowych łącznie z ul. Zbożową. dopowiada  Kazimierz Olchawa.

Gmina Wilków posiada już opracowaną dokumentację projektową na przebudowę pozostałych dróg na Osiedlu w Wilkowie. Dokumentacja przygotowana jest w zakresie niezbędnym do wykonania przedmiotowych inwestycji drogowych.

Mariusz Jabłoński

Projekt i realizacja: © 2011-2021 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności