Informacje dla uchodźców z Ukrainy dostępne są w menu POMOC UKRAINIE   |   Information for refugees from Ukraine is available in the HELP UKRAINE menu

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: środa, 28-09-2022
Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława

Porozumienie w sprawie dodatkowych patroli

Komendant Powiatowy Policji Namysłowie oraz Wójt Gminy Wilków podpisali porozumienie w sprawie finansowania dodatkowych patroli policyjnych, mających pełnić służbę na terenie gminy. Dzięki wspólnie podjętym działaniom władz samorządowych więcej patroli policyjnych pełnić będzie służby na terenie gminy już od 1 maja.

 służby dodatkowe2016.jpeg

Dzisiaj w Urzędzie Gminy Wilków Komendant Powiatowy Policji w Namysłowie mł.insp. Zbigniew Dychus oraz Wójt Gminy Wilków Bogdan Zdyb podpisali porozumienie w sprawie finansowania dodatkowych patroli policyjnych, mających pełnić służbę na terenie gminy.

Na ten cel Wójt przekazał 5 tysięcy złotych. To kolejny rok kiedy samorząd przekazuje pieniądze na rzecz poprawy bezpieczeństwa.

To już kolejna tego typu akcja na rzecz poprawy bezpieczeństwa, z którą wyszli nasi Samorządowcy. Otrzymane środki finansowe zostaną przeznaczone na zwiększenie ilości pełnionych służb patrolowych m.in. na terenie Gminy Wilków już od 1 maja b.r. Miejscami pełnienia służby policjantów będą obszary najbardziej zagrożone wykroczeniami oraz przestępstwami.

Doświadczenia z lat ubiegłych pokazują, że jest to jeden z lepszych sposobów na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu. Dodatkowe patrole realizowane będą przez policjantów w ramach przysługujących im dni wolnych.

Projekt i realizacja: © 2011-2022 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności