GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: poniedziałek, 25-10-2021
Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora

Przetarg rozstrzygnięty

30 września został rozstrzygnięty przetarg na: remont nawierzchni drogi powiatowej DP 1125 O na odcinku między mostami przed miejscowością Młokicie w gminie Wilków.

Spośród pięciu ofert złożonych na wykonawcę wybrana została firma: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowa "Larix" Sp. z o.o. z Lublińca.  Wartość tej inwestycji szacowana jest na kwotę ponad 180 tys. zł.

Inwestycja ta świadczy o bardzo dobrej współpracy władz Powiatu Namysłowskiego z Gminą Wilków. Wykonanie tego zadania to dobra wiadomość przede wszystkim dla mieszkańców Młokicia  jak i okolicznych miejscowości. Jest to już kolejna inwestycja przy której zaangażowany jest Powiat Namysłowski i Gmina Wilków. Współpraca dwóch samorządów przy inwestycjach drogowych znacząco wpływa na poprawę   bezpieczeństwa, a co za tym idzie ułatwi życie mieszkańcom Młokicia  – informuje Bogdan Zdyb - Wójt Gminy Wilków.

Zakres rzeczowy prac na drodze powiatowej DP 1125 O  to: remont  nawierzchni, jej frezowanie oraz mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową, a następnie wykonanie poboczy. Zgodnie z zawartą umową między Inwestorem, a Wykonawcą zakończenie prac drogowych na ww. odcinku planowane jest na pierwszą dekadę listopada. Dzięki przedmiotowej inwestycji znacznie poprawi się bezpieczeństwo wszystkich użytkowników ruchu drogowego. Lecz zanim inwestycja zostanie ukończona na ww. odcinku drogi czekają różne utrudnienia i niedogodności za co w imieniu Inwestora jak i również Wykonawcy przepraszam oraz proszę o wyrozumiałość.

Mariusz Jabłoński

Projekt i realizacja: © 2011-2021 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności