Z uwagi na ogłoszony stan epidemii, w trosce o bezpieczeństwo Mieszkańców, Wójt Gminy Wilków prosi o nie korzystanie z obiektów  rekreacyjnych i sportowych tj.: boisk, placów zabaw, kortów, siłowni zewnętrznych.

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: sobota, 06-06-2020
Imieniny: Laury, Laurentego, Nory

Wigoru nie brakowało

 

EuropejskiDzienSeniora2.jpeg

Od kilku lat kiedy na dworze zaczyna się plucha, seniorzy spotykają się w Wilkowie, aby w miłej i ciepłej atmosferze porozmawiać i pobawić się. Wesoło i tanecznie było i podczas tegorocznego spotkania seniorów w Domu Kultury w Wilkowie. Seniorzy oraz zaproszeni goście bawili się przy skocznej muzyce zespołu „Pryzmat” z Namysłowa do późnych godzin wieczornych. Zabawa jak zawsze była szalona, a 90 seniorom nie brakowało wigoru i energii. Podczas trwania uroczystości Marian Dempniak - przewodniczący Stowarzyszenia Emerytów Rencistów i Inwalidów "Sami Dla Siebie" w Namysłowie wręczył podziękowania  Bogdanowi Zdybowi - Wójtowi Gminy Wilków oraz Mariuszowi Jabłońskiemu z Domu Kultury w Wilkowie za bezinteresowną pomoc oraz duży wkład pracy na rzecz seniorów z Gminy Wilków.

EuropejskiDzienSeniora1.jpeg

Stowarzyszenie Emerytów Rencistów i Inwalidów "Sami Dla Siebie"  zrzesza 1200 członków z terenu całego powiatu namysłowskiego oraz z Gminy Lubsza (powiat brzeski). Członków  systematycznie nam przybywa dlatego jako stowarzyszenie coraz częściej organizujemy rozmaite formy aktywizacji osób w podeszłym wieku: warsztaty, szkolenia, kursy czy koła zainteresowań. Takie inicjatywy na poziomie lokalnym pomagają seniorom nie tylko się rozwijać, ale również przeżywać drugą młodość. A wszystkich chętnych do wstąpienia w nasze szeregi zapraszamy do kontaktu z nami: Rynek 1 46-100 Namysłów tel. 721 033 782 – informuje Weronika Nawrot - skarbnik Stowarzyszenia Emerytów Rencistów i Inwalidów "Sami Dla Siebie" w Namysłowie.

Anna Trojanowska

Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności