Z uwagi na ogłoszony stan epidemii, w trosce o bezpieczeństwo Mieszkańców, Wójt Gminy Wilków prosi o nie korzystanie z obiektów  rekreacyjnych i sportowych tj.: boisk, placów zabaw, kortów, siłowni zewnętrznych.

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: środa, 03-06-2020
Imieniny: Anatola, Leszka, Tamary

Szlachetna Paczka 2016

Szanowni Państwo

            W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia Gmina Wilków oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wilkowie w ramach programu Szlachetna Paczka zwracają się do Państwa sponsorów i darczyńców, ludzi dobrej woli i dobrego serca z ogromną prośbą o wsparcie i pomoc w pozyskaniu funduszy oraz prezentów dla rodziny z  terenu Gminy Wilków.

            W rodzinie wychowują się 4 córki w wieku 20 lat, 18 lat, 14 lat, 5 lat oraz trzyletnia wnuczka. Jedna z najstarszych córek jest w ciąży. Rodzina znajduje się w trudnej sytuacji finansowej i bytowej. Warunki mieszkaniowe są bardzo skromne, siedmioosobowa rodzina ma do dyspozycji 1 pokój. W mieszkaniu brakuje podstawowych  sprzętów gospodarstwa domowego oraz przedmiotów codziennego użytku. Rodzina potrzebuje mądrej pomocy, dlatego też wspólnie chcemy zrealizować ideę Szlachetnej Paczki i stworzyć dzieciom prawidłowe warunki do życia i rozwoju.

            Jeżeli zdecydujecie się Państwo na pomoc finansową prosimy o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Wilkowie, tel. 77 419 55 62, natomiast jeśli woleliby Państwo pomóc w postaci przedmiotowej w załączeniu przedstawiamy listę potrzeb rodziny. Prosimy o zarezerwowanie konkretnej rzeczy telefonicznie.

Ostateczny termin dostarczenia prezentów upływa 09.12.2016r.

Potrzeby rodziny - załącznik

Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności