GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: wtorek, 18-01-2022
Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Strategia Rozwoju Gminy Wilków na lata 2017-2027

Wójt Gminy Wilków informuje, że rozpoczęły się prace nad opracowaniem Strategii Rozwoju Gminy Wilków na lata 2017-2027. Jest to dokument, który opisuje potencjał rozwojowy gminy, aktualną sytuację społeczno-gospodarczą, mocne i słabe strony, szanse oraz zagrożenia związane z jej rozwojem.

W związku z powyższym zwracam się do mieszkańców z prośbą o udostępnienie  informacji, które będą zbierane w formie ankiet. Państwa opinie, jako cenne i ważne źródło informacji na temat konkretnych potrzeb mieszkańców gminy zostaną uwzględnione przy opracowaniu ww. dokumentu w zakresie jej celów i priorytetów. Informacje podawane w ankiecie będą anonimowe, tzn. nie będą zawierały nazwiska, adresu ani innych danych osobowych i będą wykorzystane wyłącznie w celu opracowania niniejszego dokumentu. Uzyskane informacje pozwolą jak najszybciej rozpoznać i zdiagnozować potrzeby i możliwości Gminy Wilków. Wypełnienie ankiety stanowi dla nas ważną informację oraz przyczyni się do stworzenia kompletnego i rzetelnego opracowania Strategii Rozwoju Gminy Wilków na lata 2017-2027.

Ankiety zostaną udostępnione w Urzędzie Gminy, w jednostkach oświaty, u sołtysów  (np. sklepy itp.) oraz do pobrania i wydrukowania na stronie internetowej Gminy www.wilkow.pl/aktualności/ogłoszenia. Ankiety można składać w miejscach, z których zostały pobrane w szczególności u sołtysów wsi oraz w siedzibie Urzędu Gminy w Wilkowie w terminie do dnia 15.02.2017 r.

Dodatkowe informacje uzyskacie Państwo w Urzędzie Gminy w Wilkowie wejście B, pokój nr 3  lub pod nr tel. 77 4195511 wew.124.

Formularz ankiety:

PDFANKIETA strategia rozwoju Gminy Wilków.pdf
 

Projekt i realizacja: © 2011-2022 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności