GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: niedziela, 24-10-2021
Imieniny: Arety, Marty, Marcina

Utraciłeś dokumenty ? Zastrzeż je w Banku ! – Nie pozwól ukraść swojej tożsamości !

Informujemy, że Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji prowadzi Kampanię Informacyjną Systemu DOKUMENTY ZASTRZEŻONE pod hasłem „Utraciłeś dokumenty? Zastrzeż je w Banku!” – Nie pozwól ukraść swojej tożsamości!” realizowaną przez Związek Banków Polskich w 2017 r. Włączamy się do akcji informacyjnej.

W Systemie DOKUMENTY ZASTRZEŻONE uczestniczą niemal wszystkie polskie banki oraz szereg innych firm i instytucji. Zastrzegać utracone dokumenty powinniśmy wszyscy - niezależnie od tego, czy jesteśmy już klientami jakiegoś banku, czy też nigdy z usług bankowych nie korzystaliśmy.

Celem Kampanii Informacyjnej Systemu DOKUMENTY ZASTRZEŻONE jest poszerzenie ogólnej wiedzy o potrzebie zastrzegania w bankach utraconych dokumentów tożsamości przez każdą osobę, której takowa sytuacja się przytrafiła. Nie ma znaczenia, czy stało się to w wyniku zgubienia czy kradzieży.

Jeśli utracisz dowód osobisty, paszport czy prawo jazdy zastrzeż je w banku, a w kilka minut dane trafią do wszystkich banków, operatorów telefonii komórkowych oraz tysięcy innych firm. Unikniesz dzięki temu szeregu przykrych konsekwencji, w tym głównie wyłudzeń.

Więcej informacji na  stronie internetowej Kampanii Systemu DZ www.DokumentyZastrzezone.pl

Projekt i realizacja: © 2011-2021 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności