Z uwagi na ogłoszony stan epidemii, w trosce o bezpieczeństwo Mieszkańców, Wójt Gminy Wilków prosi o nie korzystanie z obiektów  rekreacyjnych i sportowych tj.: boisk, placów zabaw, kortów, siłowni zewnętrznych.

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: piątek, 05-06-2020
Imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera

3 miliony złotych w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim

Baner-MBO.jpeg

Zachęcamy do oddawania głosów na zadanie subregionalne - „Szlak turystyczny drewnianych kościołów powiatów: namysłowskiego, kluczborskiego i oleskiego” oraz na zadanie powiatowe „Postaw zdrowie na nogi” (projekt będzie realizowany na rzecz osób chorych na cukrzycę  z terenu Namysłowa i powiatu namysłowskiego).

Karty do głosowania można znaleźć na stronie internetowej - https://budzet.opolskie.pl/jak-glosowac/  Karty są także dostępne w punkcie informacyjnym Starostwa  Powiatowego w Namysłowie, Urzędzie Miejskim w Namysłowie oraz u Sołtysów. Głosować można również przez Internet: https://budzet.opolskie.pl/karta-do-glosowania/

Głosowanie trwa do 19 maja br.  Głosować może każdy mieszkaniec powiatu namysłowskiego, który ukończył 16 lat.  Głosujemy tylko jeden raz, oddając maksymalnie dwa głosy – jeden na zdanie powiatowe i jeden na zadanie subregionalne.

Więcej informacji na stronach: https://budzet.opolskie.pl/

Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności