Informacje dla uchodźców z Ukrainy dostępne są w menu POMOC UKRAINIE   |   Information for refugees from Ukraine is available in the HELP UKRAINE menu

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: poniedziałek, 27-06-2022
Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Gminne Mistrzostwa w Mini Piłce

W Publicznym Gimnazjum w Wilkowie 5 kwietnia odbyły się Gminne Mistrzostwa w Mini Piłce Nożnej dla uczniów szkół podstawowych w ramach rozgrywek WSZS w Opolu.

Oto wyniki i przebieg zawodów w kategorii chłopców :
•    Bukowie - Idzikowice 1:2
Natomiast zawody w kategorii dziewcząt zakończyły się następującymi wynikami:
•    Bukowie - Idzikowice 3:0

Do dalszych rozgrywek zakwalifikowała się drużyna z ZSP w Idzikowicach w kategorii chłopców natomiast w kategorii dziewcząt awans wywalczyła drużyna z PSP w Bukowiu i swoich sił spróbują z drużynami powiatu namysłowskiego. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy i puchary a najlepsi zawodnicy swoich drużyn statuetki (Dominika Kapuśniak, Fabian Mazur – PSP Bukowie, Julia Solecka i Kewin Raduchowski - ZSP Idzikowice), które zostały ufundowane i  wręczone przez Wójta Gminy Wilków Pana Bogdana Zdyba.

Mini piłka 2017.jpeg

Zawodnicy i organizatorzy turnieju serdecznie dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji zawodów sportowych.
W dniu 10 kwietnia dziewczęta z naszej szkoły rywalizowali w Mistrzostwach Powiatu w mini piłce nożnej. W tych zawodach zajęły III miejsce remisując po bardzo dobrej grze z SP Bąkowice 3:3  i ulegając po własnych błędach  drużynie SP 4 Namysłów 5:0. Świetnie na tych zawodach zaprezentowała się Hanna Huk z klasy V strzelając 2 gole.  Dziękuję za walkę i zaangażowanie na boisku.

Skład drużyny: H. Huk, N. Mazurek, A. Poźniak, M. Piątek , W. Lisicka, D. Kapuśniak, J. Tomala, Z. Załoga, i P. Suchodolska
Opiekun drużyny Arkadiusz Kacprzak
Serdecznie gratuluję zwycięzcom turnieju i życzę dalszych sukcesów sportowych.

Projekt i realizacja: © 2011-2022 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności