Z uwagi na ogłoszony stan epidemii, w trosce o bezpieczeństwo Mieszkańców, Wójt Gminy Wilków prosi o nie korzystanie z obiektów  rekreacyjnych i sportowych tj.: boisk, placów zabaw, kortów, siłowni zewnętrznych.

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: piątek, 29-05-2020
Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji

Chodnik przy Kolejowej

Z roku na rok przybywa chodników na terenie Gminy Wilków. Nie inaczej będzie w tym roku. Nowy chodnik powstanie na terenie Gminy Wilków dzięki współpracy Bogdana Zdyba Wójta Gminy Wilków ze Starostwem Powiatowym w Namysłowie. Inwestycję tę realizować będzie Starostwo Powiatowe w Namysłowie wspólnie z Gminą Wilków. W tym roku 100 tys. zł na budowę chodnika przy drodze powiatowej w Wilkowie przekaże powiatowi namysłowskiemu gmina Wilków w formie dotacji celowej. Dokładnie taka sama kwota zostanie wyłożona przez powiat i niebawem chodnik zostanie wykonany.

To jest bardzo potrzebna inwestycja, bo nowy chodnik powstanie na odcinku od stacji PKP do wilkowskiego przedszkola, gdzie jest bardzo duży ruch pieszych . Teraz możemy być spokojni o bezpieczeństwo nie tylko przedszkolaczków ale wszystkich mieszkańców Wilkowa – powiedział Mariusz Jabłoński Członek Zarządu Powiatu Namysłowskiego.

Anna Trojanowska

Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności