Informacje dla uchodźców z Ukrainy dostępne są w menu POMOC UKRAINIE   |   Information for refugees from Ukraine is available in the HELP UKRAINE menu

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: poniedziałek, 08-08-2022
Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna

FERIE, FERIE I PO FERIACH ... - LUTY 2011r.

FERIE, FERIE I PO FERIACH ……
                              
 PICT1189.jpeg

            Ferie zimowe to czas wypoczynku dla uczniów „tych małych i tych dużych” po ciężkiej, wytężonej półrocznej nauce. Wypoczynek zimowy jest okresem wyczekiwany przez wszystkie dzieci z wielką radością. W związku z tym, z inicjatywy Naszego Wójta Pana mgr Bogdana Zdyba po raz pierwszy zorganizowano zajęcia dla dzieci i młodzieży we wszystkich świetlicach Gminy Wilków.

PICT1186.jpeg   Dzieci i młodzież bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach, prowadzonych w Domu Kultury w Wilkowie i świetlicach wiejskich w Pągowie, Jakubowicach i Wojciechowie. Tematyka zajęć była bardzo różnorodna i bogata w atrakcje m.in.: gry i zabawy, zajęcia praktyczno-techniczne, zajęcia plastyczne, zawody sprawnościowe, konkursy. Jednym słowem każdy uczestnik zajęć mógł znaleźć coś dla siebie. Dzieci i młodzież bardzo chętnie szlifowały swoje umiejętności w tenisie stołowym. Dla uczestników zajęć czekała niespodzianka w postaci smakołyków (bułeczki słodkiej lub pączka).

            Rodzice za naszym pośrednictwem serdecznie dziękują Wójtowi Gminy Wilków – Panu PICT1181.jpeg mgr Bogdanowi Zdybowi za zorganizowanie zajęć podczas ferii zimowych a opiekunom za prowadzenie ciekawych zajęć i sprawowanie opieki nad dziećmi.

            Mamy nadzieję, że znów za rok będziemy mogli zorganizować tak radosne i pełne atrakcji ferie jak te, które właśnie dobiegły końca. To, co miłe szybko się kończy….

 

Opiekunowie zajęć:

Dorota Birska i Magdalena Urbaniak

                                                                     

 

Projekt i realizacja: © 2011-2022 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności