- Strona główna
- Aktualności
- Gmina Wilków
- Urząd Gminy
- Fundusze pomocowe
- Archiwum
- Galeria
- eUrząd
- Inwestycje
Przedszkolaki w bibliotece
15 czerwca 2011r. Biblioteka Publiczno – Szkolna w Idzikowicach gościa dzieci z miejscowego Przedszkola Samorządowego. Dla wielu z nich było to pierwsze spotkanie z biblioteką w czasie, którego dowiedziały się m.in., czym jest książka, jakie są rodzaje książek dla dzieci, po co w książce są pieczątki, karty, co należy zrobić aby zostać czytelnikiem. Na podstawie ilustracji zgadywały tytuły bajek. O tym, że w tym miejscu należy zachować się cicho cztero- pięcio i sześciolatki wiedziały doskonale. Spotkanie odbyło się w radosnej, pełnej uśmiechów atmosferze. Z dyplomikami w rękach i słodkim lizakiem przedszkolaki opuściły bibliotekę . Mamy nadzieję, że wrócą do nas nie tylko na następne spotkanie, ale też żeby wypożyczyć książkę. Dziękuję dzieciom, Paniom Wychowawczyniom za przybycie i do następnego spotkania.
Maria Staniec