GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: czwartek, 28-10-2021
Imieniny: Narcyza, Serafina, Wioletty

UCZNIOWIE WILKOWSKICH SZKÓŁ PRZEŻYLI PRZYGODĘ WŚRÓD DINOZAURÓW- WYCIECZKA DO KRASIEJOWA - 15 lipca 2011r.

UCZNIOWIE WILKOWSKICH SZKÓŁ PRZEŻYLI PRZYGODĘ WŚRÓD DINOZAURÓW.

PICT1914.jpeg

 DOTRZYMALI DANEGO SŁOWA

       15 lipca odbyła się pierwsza z czterech zaplanowanych wycieczek tegorocznych wakacji organizowanych przez Gminę Wilków.

Wycieczka ta została zorganizowana do Krasiejowa i wzięło w niej udział 50 uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Wilków. Uczestników wycieczki wyruszających na spotkanie z dinozaurami pożegnał Wójt Gminy Wilków Bogdan Zdyb, życząc wszystkim udanej i przede wszystkim bezpiecznej przygody wśród dinozaurów.

 W Krasiejowie nie brakowało atrakcji takich jak przejazd Kapsułą Czasu przez  Tunel Czasu, w którym to w 8 minut można było przemierzyć 13 7000 mil lat i zostać świadkiem narodzin Ziemi jak i pierwszych form życia.

Następną atrakcją dla uczestników wycieczki  był spacer ścieżką edukacyjną, wzdłuż której rozmieszczonych zostało około 250 modeli gadów i płazów. Wzdłuż trasy były rozmieszczone plansze przedstawiające środowisko roślinne, charakterystyczne dla ery dinozaurów.

Lecz Krasiejów  to nie tylko dinozaury ale również niesamowity plac zabaw, wspaniała gastronomia i  stoiska z pamiątkami.

Następnie po  tych wszystkich atrakcjach uczestnicy wycieczki dotrzymali słowa danego przed wyjazdem wójtowi i szczęśliwie  wrócili do Wilkowa, gdzie na wszystkich wycieczkowiczów oczekiwali rodzice.

 

 

Projekt i realizacja: © 2011-2021 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności