Informacje dla uchodźców z Ukrainy dostępne są w menu POMOC UKRAINIE   |   Information for refugees from Ukraine is available in the HELP UKRAINE menu

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: wtorek, 28-06-2022
Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

MAMO, TATO – POBAW SIĘ ZE MNĄ – FESTYN RODZINNY W RAMACH POWITANIA LATA - 9 lipca 2011r.

festyn Młokicie1.jpeg


 129..jpeg

KOLEJNY I ZNÓW UDANY

9 lipca Gmina Wilków  wraz z Radą Sołecką Wsi Młokicie  zorganizowała festyn rodzinny „Mamo, tato – pobaw się ze mną – festyn rodzinny w ramach Powitania lata” – współfinansowany ze środków unijnych w ramach działania 413 „Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju dla małych projektów, tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działań Osi 3 ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi”.

Na wszystkich chętnych, którzy w miłej atmosferze chcieli spędzić sobotnie popołudnie,  czekała cudowna pogoda i moc atrakcji, m.in.: loteria fantowa,  konkursy plastyczne, konkurencje sportowo – rekreacyjne, pokaz strażaków z OSP Wilków, a także występy artystyczne i zabawa taneczna do białego rana.

    Uroczystego otwarcia festynu dokonał Bogdan Zdyb - Wójt Gminy Wilków wrazz Edwardem Jaśnikowskim sołtysem wsi Młokicie .

Po oficjalnym  rozpoczęciu  festynu  każdy  uczestnik  mógł  bezpłatnie  skosztować bigosu, chleba ze swojskim smalcem i  ogórkiem  czy  kiełbasek z grilla, a  dla  najmłodszych uczestników    zabawy     przygotowane   były:  napoje,  słodycze,  lody i owoce.   Po słodkim poczęstunku organizatorzy przygotowali  dla  milusińskich  konkursy oraz gry i zabawy, które poprowadził wodzirej Kacperek.
 Wszyscy biorący udział w konkurencjach otrzymali drobne upominki, a zwycięzcy nagrody rzeczowe.
             Była to udana impreza. Przybyli mieszkańcy naszej jak  i okolicznych miejscowości świetnie się bawili. Na podkreślenie zasługuje fakt, że był to kolejny festyn zorganizowany w naszej miejscowości  i znów udany. Trochę w tym mojej zasługi, ale główne gratulacje należą się Bogdanowi Zdybowi - Wójtowi Gminy Wilków oraz naszej Radzie Sołeckiej – powiedział Edward Jaśnikowski Sołtys Wsi Młokicie.

 

Rada Sołecka Wsi Młokicie składa serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji festynu z okazji „Powitania Lata” : Przetwórni Owocowo Warzywnej „Anna” z Karwińca, Dariuszowi Zemła Młyn Idzikowice, Firmie Dziedzic, Barbarze Makuch Skład Opału, Bankowi Spółdzielczemu w Namysłowie, Piekarni Wójcik z Wilkowa, Bartoszowi Dorociak Firma Wielobranżowa, Barbarze Bratosiewicz-Sklep Spożywczy, Annie Pękał-Hurtownia Owocowo Warzywna Namysłów, Krzysztofowi i Jarosławowi Kownackim-Zakład Budowlany, mieszkańcom  Gminy Wilków, a w szczególności mieszkańcom wsi Młokicie oraz sołtysowi i mieszkańcom wsi Pielgrzymowice.

 

Projekt i realizacja: © 2011-2022 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności