Informacje dla uchodźców z Ukrainy dostępne są w menu POMOC UKRAINIE   |   Information for refugees from Ukraine is available in the HELP UKRAINE menu

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: wtorek, 17-05-2022
Imieniny: Brunony, Sławomira, Wery

Nowa nawierzchnia i nowe zjazdy do posesji. Koniec remontu chodnika na Kolejowej

Zakończenie remontu chodnika w Wilkowie.jpeg

- To inwestycja w bezpieczeństwo - podkreśla Wicestarosta Namysłowski Krzysztof Żołnowski - Wymieniliśmy nawierzchnię chodnika wraz ze zjazdami do posesji oraz wykonaliśmy nowe oznakowania pionowe i poziome.
- Była to niezbędna inwestycja ponieważ nowy chodnik powstał na odcinku od stacji PKP do wilkowskiego przedszkola, gdzie jest bardzo duży ruch pieszych . Teraz możemy być spokojni o bezpieczeństwo nie tylko przedszkolaków, ale wszystkich mieszkańców Wilkowa – dodaje Członek Zarządu Powiatu Namysłowskiego Mariusz Jabłoński
Przypomnijmy to kolejna inwestycja będąca efektem współpracy obu samorządów. Wcześniej była przebudowa drogi w Jakubowicach i budowa chodnika przy ulicy Długiej w Wilkowie. Ostatnia inwestycja, którą wykonała firma” KOMPLEX” z Namysłowa cieszy najbardziej małych mieszkańców gminy.
- Bardzo się cieszymy, że w końcu mamy chodnik. Wcześniej zrobiony był kawałek, teraz zrobiona została kolejna część.  Jesteśmy bardzo zadowoleni i  szczęśliwi ponieważ dzieci  mogą bezpiecznie spacerować po  wsi  oglądając przy tym   różne pejzaże. Ja osobiście też korzystam ponieważ dojeżdżam do pracy – mówi Dyrektor Publicznego Przedszkola w Wilkowie  Dorota Jędzierowska.

Projekt i realizacja: © 2011-2022 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności