Z uwagi na ogłoszony stan epidemii, w trosce o bezpieczeństwo Mieszkańców, Wójt Gminy Wilków prosi o nie korzystanie z obiektów  rekreacyjnych i sportowych tj.: boisk, placów zabaw, kortów, siłowni zewnętrznych.

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: niedziela, 07-06-2020
Imieniny: Ariadny, Jarosława, Roberta

Piknik na Florydzie

Nowy-1.jpegW dniu 28 lipca br. dzieci z terenu Gminy Wilków uczestniczyły w Pikniku na Florydzie pod hasłem "Podaruj mi lato" zorganizowanym przez Jednostkę Wojsk Inżynieryjnych i Saperskich w Brzegu oraz przez Wojewódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie.

W godzinach rannych organizatorzy zafundowali dzieciom godzinny pobyt na krytej pływalni, zwiedzanie podziemi zamku piastowskiego w Brzegu. Następnie uczestnicy pikniku mieli okazję wcielić się w rolę żołnierza sprawdzić swoją celność (strzelanie z pistoletu i łuku), odbyć musztrę, zobaczyć sprzęt wojskowy, policyjny i strażacki, popływać łódkami, motorówką i amfibią. Popołudnie upłynęło dzieciom na dyskotece Nowy-2.jpegw Łosiowie. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkową koszulkę oraz mógł skosztować wojskowej grochówki. Dzieci wróciły szczęśliwe, gdyż piknik był tak zorganizowany, że o nudzie nie było mowy.

Słowa podziękowania należą się stażystkom: Agacie Gieroń i Agnieszce Dymek za sprawowanie opieki nad dziećmi podczas wycieczki, oraz w szczególności Pani Stefanii Ciura – specjalistce z Wojewódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Łosiowie za pomoc w zorganizowaniu tej atrakcyjnej wyprawy.

Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności