GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: czwartek, 28-10-2021
Imieniny: Narcyza, Serafina, Wioletty

Świetlica w Pielgrzymowicach otwarta


Otwarcie kolejnej świetlicy wiejskiej w Gminie Wilków


Mieszkańcy Wsi Pielgrzymowice po wielu latach doczekali się wyremontowania w swojej miejscowości świetlicy, która jest można rzec miejscem kultury na wsi. Tutaj będą spotykać się dzieci i młodzież w wolnym czasie.
Remont kapitalny świetlicy w całości wyniósł 31.349 zł.
W dniu 5 stycznia dokonano uroczystego otwarcia świetlicy. Uroczystość otwarcia rozpoczęto przecięciem symbolicznej wstęgi przez Wójta Gminy Wilków – Zygmunta Szulakowskiego, Sekretarz Gminy Wilków – Irenę Wagner-Cichosz, Kierownika Referatu Gospodarki Komunalnej w Urzędzie Gminy w Wilkowie – Jana Kamińskiego, Przewodniczącego Rady Gminy w Wilkowie - Zygmunta Pniewskiego, Sołtysa Wsi Pielgrzymowice – Zofię Środoń. Na otwarcie świetlicy przybyli nie tylko mieszkańcy wsi ale także Przewodniczący Rady Gminy w Wilkowie oraz pracownicy Urzędu Gminy w Wilkowie.
Następnie głos zabrał Wójt Gminy, który podziękował wykonawcy firmie „Usługi Stolarskie Zdzisław Sarzyniak” oraz wszystkim zaangażowanym w remont świetlicy. Po podziękowaniach nadszedł moment na uczczenie otwarcia świetlicy lampką szampana i degustację przepysznego ciasta upieczonego przez panie: Różę Konefał, Danutę Osyp i Zofię Środoń.
Życzymy mieszkańcom Pielgrzymowic przyjemnego korzystania ze świetlicy.


Opracowała:
Dorota Birska – samodzielny referent ds. kultury i sportu
w Urzędzie Gminy w Wilkowie

 

  PICT0002.jpeg PICT0004.jpeg PICT0005.jpeg PICT0006.jpeg

PICT0009.jpeg PICT0011.jpeg PICT0015.jpeg PICT0017.jpeg

Projekt i realizacja: © 2011-2021 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności