GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: wtorek, 19-10-2021
Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Akcja - boisko sportowe w Idzikowicach

W dniu 15 kwietnia br w Publicznej Szkole Podstawowej w Idzikowicach odbyło się spotkanie Wójta Gminy Wilków – Pana Zygmunta Szulakowskiego z młodzieżą Idzikowic w sprawie wspólnego uporządkowania terenu przygotowywanego pod boisko sportowe. Na spotkanie przybyła młodzież, która interesuje się sprawami swojej miejscowości. W obecności Wójta zobowiązali się do pomocy w uporządkowaniu terenu – nasypów wokół boiska.

Już następnego dnia o godzinie 9:00 zjawili się pierwsi chętni do pracy z narzędziami. Wspólnie z dziećmi i młodzieżą gimnazjalną do pracy stanął Wójt Gminy, Kierownik z UG Wilków – Jan Kamiński, Sołtys wsi – Pani Maria Staniec i dwóch mieszkańców – Panowie Zbigniew Lorenz i Tomasz Birski. W tym dniu uporządkowano tylko część terenu, zatem zapraszamy jeszcze raz wszystkich chętnych do następnej akcji porządkowej, nie bądźmy obojętni wobec tej sprawy to boisko będzie służyło wszystkim jako miejsce rekreacji.

Teren pod boisko został uprawiony tzn. zasiano już trawę, zwracamy się więc do mieszkańców wsi w szczególności do dzieci o czasowe nie wchodzenie na ten  teren.

Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc w porządkowaniu i uprawie tego terenu oraz  zasianie  trawy  Prezesom Spółki „ATTIS” z Jakubowic– Panu Bogdanowi Polakowi  i Spółki „Pagro” z Pągowa – Panu Antoniemu Płócieniczakowi, którzy zawsze chętnie pomagają na rzecz gminy.
Projekt i realizacja: © 2011-2021 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności