GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: sobota, 23-10-2021
Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

Sezon piłkarski rozpoczęty

Wystartowały rozgrywki piłki nożnej sezonu 2017/2018. Walczyć w klasach A będzie drużyna GKS Widawa Wilków. Wilkowska drużyna zainaugurowała z wysokiego "C" !!! rozgrywki w piłkarskiej klasie A. Wilkowska drużyna prowadzona przez trenera Grzegorza Marciniaka w bieżącym sezonie wygrała cztery pierwsze swoje mecze.

LZS-Wilków.jpeg

Mam nadzieję, że rozpoczęty sezon dostarczy wszystkim zawodnikom, a przede wszystkim kibicom niezapomnianych wrażeń, pozytywnych  sportowych emocji i będzie kolejnym krokiem w rozwoju naszego klubu - informuje Marcin Makara prezes klubu.

Przy drużynie GKS Widawa Wilków działa drużyna Żaków (obecnie rocznik 2008 i młodsi). Wszystkich chętnych młodych zawodników władze klubu zapraszają na treningi. Młodzi adepci piłkarscy biorą udział w rozgrywanych turniejach z cyklu "Bawi Nas Piłka". Treningi szkoleniowe Żaków odbywają się w każdą środę o godzinie 17.00 na boisku sportowym w Wilkowie - informuje Stanisław Gąsior - Przewodniczący Gminnego Zrzeszenia „LZS” w Wilkowie.

Klub GKS Widawa Wilków finansowany jest ze środków publicznych otrzymanych na realizację zadania pn: "Upowszechnianie i rozwój piłki nożnej na terenie Gminy Wilków". Dotacja została przyznana w ramach otwartego konkursu ofert ogłoszonego przez Wójta Gminy Wilków w dniu 30 stycznia 2017 r. na realizację zadań w sferze wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2017 r. przez organizacje pozarządowe.

Projekt i realizacja: © 2011-2021 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności