GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: wtorek, 25-06-2024
Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Jubileusz złotych godów

Państwo Barbara i Czesław Ostrowscy z Pągowa obchodzili 11 listopada Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Z tej wyjątkowej okazji Wójt Gminy Wilków Pan Bogdan Zdyb odwiedził Szanownych Jubilatów.

Pięćdziesiąt lat temu złączeni węzłem małżeńskim wyruszyliście na nową drogę życia. Dziś gratuluję Wam, że dotrzymaliście przysięgi małżeńskiej i życzę, aby ta miłość dalej w Was trwała” – życzył Dostojnym Jubilatom Pan Bogdan Zdyb Wójt Gminy Wilków.

Jubileusz złotych godów państwo ostrowscy.jpeg

Państwo Ostrowscy zawarli związek małżeński w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wilkowie, natomiast ślub kościelny odbył się w Gołębicach. Pani Barbara urodziła się w Pągowie i tu mieszkała z rodzicami. Pan Czesław pochodzi z Gołębic, pracował w firmie budowlanej i wykonywał prace w Pągowie. I tu Szanowni Jubilaci poznali się i zamieszkali po ślubie. Pan Czesław pracował osiem lat w budownictwie, sześć lat w Spółdzielni Kółek Rolniczych w Wilkowie a następnie na własnym gospodarstwie rolnym. Pani Barbara natomiast całe życie pracowała na gospodarstwie rolnym, najpierw u rodziców a później z mężem na własnym. Państwo Ostrowscy mają piątkę dzieci: syna Grzegorza, córkę Ewę, syna Piotra, córkę Jolantę i najmłodszego syna Tomasza. Najstarszy syn Grzegorz był księdzem, zmarł w 2003 roku w wieku 34 lat. Państwo Ostrowscy doczekali się sześciorga wnuczek, trojga wnuków i trojga prawnuków.

Życzymy Szanownym Jubilatom dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności na dalsze lata wspólnego życia oraz radości z dzieci, wnuków i prawnuków. 

Krystyna Bochniak

Projekt i realizacja: © 2011-2024 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności