GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: czwartek, 28-10-2021
Imieniny: Narcyza, Serafina, Wioletty

Powitanie lata w Młokiciu


               POWITANIE LATA W MŁOKICIU


W sobotnie, pogodne popołudnie 30 czerwca br. po raz kolejny zagościliśmy w Młokiciu na imprezie plenerowej pn. „Powitanie lata”. Mieliśmy taką okazję dzięki inicjatywie: sołtysa wsi – p. Edwarda Jaśnikowskiego i Rady Sołeckiej, którzy pragną coś zrobić dla swojej miejscowości, zintegrować środowisko oraz wspólnie i przyjemnie spędzić czas. Otwarcia imprezy dokonał sołtys wsi – p.Edward Jaśnikowski, który serdecznie wszystkich powitał i zaprosił do wspólnej zabawy.
Na imprezie nie zabrakło przedstawicieli naszej władzy gminnej: Wójta Gminy Wilków - p.Zygmunta Szulakowskiego i Przewodniczącego Rady Gminy Wilków - p. Zygmunta Pniewskiego, którzy zawsze pamiętają o mieszkańcach.
Niewątpliwie atrakcją imprezy było ognisko i pieczenie kiełbasek.
Panie z Rady Sołeckiej wspólnie z Panią Elżbietą Jaśnikowską przygotowały dla wszystkich dzieci niespodziankę w postaci słodkości.
Po części degustacyjnej przyszedł czas na zabawę przy rytmach Zespołu „Amat” z Krasowic. Wszyscy bawili się świetnie do późnych godzin nocnych.
W imieniu Sołtysa i Rady Sołeckiej dziękuję sponsorom za pomoc finansową, rzeczową a także za okazanie serca i zrozumienie: Braciom Lipcom z Solnik, Firmie „Marcinex” z Młokicia oraz wszystkim mieszkańcom Młokicia, którzy przyczynili się do zorganizowania tej imprezy.

Opr. Dorota Birska – podinspektor ds. kultury i sportu w UG w Wilkowie

Projekt i realizacja: © 2011-2021 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności