GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: wtorek, 19-10-2021
Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Uroczystość w PZERiI Kole Nr 1 w Wilkowie


Kolejna uroczystość w PZERiI Kole Nr 1 w Wilkowie


27 maja br Zarząd Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło Nr 1 w Wilkowie zorganizował spotkanie dla swoich członków. Uroczystość odbyła się w Domu Kultury w Wilkowie. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Wójt Gminy Wilków – Zygmunt Szulakowski z żoną, Przewodniczący Wojewódzkiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Opolu – Alfred Dydymski z żoną, Przewodnicząca ds. kultury w Wojewódzkim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Opolu – Teresa Chołowińska, Przewodnicząca Rejonowego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Namysłowie - Czesława Szubert, Zastępca ds.kultury w Rejonowym Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Namysłowie – Krystyna Lupa, Proboszcz Parafii w Wilkowie - ks. Henryk Szeloch, Proboszcz Parafii w Smogorzowie - ks. Janusz Jastrzębski i pracownik Urzędu Gminy w Wilkowie - Dorota Birska.
Przewodniczący Koła z Wilkowa Mieczysław Łuczyk wspólnie z Zastępcą – Janiną Borgulat serdecznie powitali wszystkich biorących udział w uroczystości. Następnie Wójt Gminy Wilków złożył najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Matki oraz przeczytał list od Starosty Namysłowskiego skierowany do członków Koła. Natomiast Przewodniczący Wojewódzkiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Opolu – Alfred Dydymski wręczył Złote Odznaki Honorowe za szczególne zasługi dla Związku przyznane przez Zarząd Główny PZERiI w Warszawie – Janinie Borgulat z Jakubowic i Krystynie Kulik z Wilkowa.
Przyjęto w szeregi PZERiI Koło Nr 1 w Wilkowie nowych członków: Janinę Zborowska i Antoniego Konefała z Wojciechowa.
Całą część oficjalną uświetnił występ zespołu „Wilkowianki”. Natomiast panie w składzie: Janina Borgulat, Stanisława Depiak, Krystyna Golonka, Regina Jelonek, Maria, Pelagia Kowalska, Irena Solecka, Stanisława Łuczyk, przygotowały przepyszny i obfity poczęstunek. Wszyscy wspaniale bawili się do późnych godzin wieczornych przy rytmach Zespołu „Pryzmat’’ z Namysłowa.
Zarząd Koło Emerytów, Rencistów i Inwalidów NR 1 z Wilkowa serdecznie pragnie podziękować za wsparcie finansowe i rzeczowe: Urzędowi Gminy
w Wilkowie, Panu Markowi Bratosiewiczowi z Lubskiej, Hurtowni „Aldy’’
w Namysłowie, Zakładowi Rzeźnictwo-Wędliniarstwo „Maryniak” w Namysłowie i innym darczyńcom.

IMAG0004.jpeg   IMAG0013.jpeg   IMAG0014.jpeg   IMAG0016.jpeg   IMAG0017.jpeg IMAG0018.jpeg   IMAG0021.jpeg   IMAG0025.jpeg     IMAG0026.jpeg IMAG0032.jpeg
Opr. Dorota Birska – podinspektor ds. kultury i sportu w UG w Wilkowie

Projekt i realizacja: © 2011-2021 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności