Informacje dla uchodźców z Ukrainy dostępne są w menu POMOC UKRAINIE   |   Information for refugees from Ukraine is available in the HELP UKRAINE menu

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: wtorek, 17-05-2022
Imieniny: Brunony, Sławomira, Wery

Ferie zimowe są bliżej, niż się wydaje!

Ferie2018.jpeg

Jak zaplanować dziecku ferie zimowe? Nie jeden rodzic się nad tym zastanawia, jedną z propozycji jest  przygotowany programu bezpłatnych zajęć dla dzieci i młodzieży z Gminy Wilków w ramach akcji  "Ferii zimowych Wilków 2018".

Zdobytymi doświadczeniami wzorowanymi na latach ubiegłych Gmina Wilków z myślą o najmłodszych mieszkańcach spędzających ferie w domu przygotowała bogaty program zajęć. Przerwa zimowa w szkołach będzie jak zawsze dwutygodniowa dlatego organizując zimowy wypoczynek w Gminie Wilków organizatorzy chcą zapewnić dzieciom, które nie wyjadą na ferie, nie tylko opiekę, ale także atrakcje przez cały ten okres. Podczas całych ferii zimowych najmłodsi mieszkańcy Gminy Wilków do południa korzystać będą z darmowych wyjazdów na basen Delfin do Namysłowa. Zostaną zorganizowane zajęcia profilaktyczne z funkcjonariuszami Policji oraz Państwowej Straży Pożarnej, na salach gimnastycznych przy wilkowskich szkołach. Ponadto w Domu Kultury w Wilkowie  odbywać się będę warsztaty kulinarne, techniczne oraz zajęcia taneczne, wokalne i plastyczne. W godzinach popołudniowych dla najmłodszych mieszkańców gminy organizatorzy przygotowali zajęcia we wszystkich świetlicach wiejskich i w bibliotekach: w Bukowiu, Idzikowicach, Wilkowie, w szkołach: Idzikowicach i Bukowiu oraz w Remizie OSP Wilków jak również w Domu Kultury w Wilkowie.

W trakcie trwania zajęć organizatorzy zapewniają ciepłe napoje jak i słodki poczęstunek !!!

Projekt i realizacja: © 2011-2022 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności