Informacje dla uchodźców z Ukrainy dostępne są w menu POMOC UKRAINIE   |   Information for refugees from Ukraine is available in the HELP UKRAINE menu

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: wtorek, 28-06-2022
Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Majówka w Idzikowicach

MAJÓWKA W IDZIKOWCACH


Dnia 5 maja 2007 r. na boisku sportowym w Idzikowicach odbyła się majówka zorganizowana przy współudziale Biblioteki Publiczno-Szkolnej, Rady Soleckiej oraz miejscowego radnego Pana Marka Huck.
Bibliotekarka zarazem Sołtys Wsi Idzikowice przywitała gości w osobach: Wójta Gminy Wilków – Pana Zygmunta Szulakowskiego wraz z małżonką oraz Przewodniczącego Rady Gminy Pana Zygmunta Pniewskiego.
Organizatorzy mając na uwadze dobro dzieci zorganizowali szereg konkursów i konkurencji. Każde dziecko za udział otrzymało drobny upominek w postaci paczki chipsów. Każdy mógł nabyć coś dla siebie dzieci słodką watę cukrową lub popcorn natomiast dorośli kiełbaskę z grilla i kawę.
Wystąpił też Zespół Wilkowianki ze swoim przepięknym repertuarem. Dobre nagłośnienie, znakomite utwory taneczne i niemalejąca Państwa energia sprawiły, że bawiliśmy się do późnych godzin wieczornych. Cała impreza była udana a pogoda wprost na zamówienie.
Dziękujemy dzieciom za aktywny udział w konkursach, Państwu za obecność doskonałe humory oraz tym, którzy bezinteresownie pomagali przy organizacji.
Już dziś zapraszamy na następną imprezę. Mamy nadzieję, że takie imprezy będą odbywać się częściej i że będą służyły edukacji i integracji lokalnej społeczności.

IMAG0017.jpeg   IMAG0022.jpeg IMAG0024.jpeg IMAG0029.jpeg IMAG0030.jpeg IMAG0038.jpegOpr. Maria Staniec

Projekt i realizacja: © 2011-2022 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności