GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: sobota, 23-10-2021
Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

Spotkanie Opłatkowe w Gminie Wilków

W sobotni, styczniowy wieczór o godzinie 17.00  po zakończonej Mszy Świętej w Kościele parafialnym pw. św. Mikołaja w Wilkowie w intencji Seniorów z Gminy Wilków, odbyło się w życzliwej i miłej atmosferze noworoczne spotkanie opłatkowe zorganizowane przez Bogdana Zdyba – Wójta Gminy Wilków.

SpotkanieOplatkowe2018.jpeg

Spotkanie rozpoczął Wójt witając wszystkich zgromadzonych gości w Domu Kultury w Wilkowie. Gospodarz naszej Gminy podziękował wszystkim za przybycie, złożył zgromadzonym oraz ich rodzinom najserdeczniejsze życzenia Noworoczne. W spotkaniu opłatkowym wzięło udział około stu seniorów z terenu Gminy Wilków. Na przybyłych czekała lampka szampana oraz suto zastawiony stół. Seniorzy delektując się poczęstunkiem i rozmawiając z przyjaciółmi, z którymi czasem tylko mijają się na ulicach, mieli okazję do zatrzymania się i wspólnego pobycia razem.

Debiut spotkania wigilijno-noworocznego dla seniorów był na tyle udany, że zapewne wpisze się w tradycyjne coroczne święto naszych seniorów.

Jako Radny Gminy Wilków a jednocześnie senior biorący udział w Spotkaniu Opłatkowym zorganizowanym w Domu Kultury w Wilkowie chciałbym podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania nam tak miłego popołudnia i wieczoru. Szczególne podziękowania kieruję do organizatorów Spotkania Opłatkowego, jak również proboszcz parafii Tomasza Caputy za duchowe wsparcie i modlitwę. Wydarzenie stało się okazją nie tylko do złożenia sobie życzeń i podziękowań, ale również do wymiany poglądów. - Edward Szulakowski - Radny Gminy Wilków.

Mariusz Jabłoński

Projekt i realizacja: © 2011-2021 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności