Informacje dla uchodźców z Ukrainy dostępne są w menu POMOC UKRAINIE   |   Information for refugees from Ukraine is available in the HELP UKRAINE menu

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: poniedziałek, 27-06-2022
Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Turniej Gamingowy

TurniejGamingowy1-2018.jpeg

Świetlica Wiejska w Pszenicznej ma dużo miejsca i wiele możliwości ulokowania zarówno graczy jak i widzów. Obiekt ten znakomicie spełnia wymogi logistyczne, jeśli chodzi o przygotowanie tego typu rozgrywek, jakim jest Turniej Gamingowy. A dzięki organizacji takiego turnieju Pszeniczna stała się gminną stolicą e-sportowej rywalizacji.  Turniej rozgrywany był w sobotę 27 stycznia o godz. 14.00.
Po czterech godzinach emocjonujących rozgrywek klasyfikacja przedstawiła się następująco:

I miejsce – Dawid Foluszczyk z Pągowa,
II miejsce - Konrad Helik z Pszenicznej,
III miejsce - Kewina Raduchowskiego z Pszenicznej.

Na zakończenie turnieju organizatorzy i sędziowie podziękowali za udział wszystkim uczestnikom, wręczając im pamiątkowe dyplomy oraz pogratulowali i nagrodzili zwycięzców.

Serdeczne podziękowania dla Krzysztofa Szczota za coroczną pomoc w organizacji turnieju oraz dla Artura Zychla i Dominika Raduchowskiego za użyczenie sprzętu i sędziowanie. Organizatorzy dziękujeą także Panu Bogdanowi Zdybowi Wójtowi Gminy Wilków za fundowanie pucharów i dyplomów oraz Mariuszowi Jabłońskiemu z Domu Kultury w Wilkowie, który w imieniu Wójta Gminy Wilków udekorował zwycięzców pucharami oraz nagrodami.

TurniejGamingowy2-2018.jpeg

Projekt i realizacja: © 2011-2022 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności