KALENDARIUM
Dziś jest: piątek, 23-10-2020
Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

Turniej Tenisa Stołowego 2018

Na zakończenie ferii zimowych 25 stycznia w Publicznej Szkole Podstawowej w Bukowiu Powiatowy  został zorganizowany Turniej Tenisa Stołowego dla uczniów klas IV - VI oraz klas VII

IV miejsce - Kacper Szota - Wilków

Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami i medalami, które zostały wręczone przez Pana Bogdana Zdyba Wójta Gminy Wilków i Arkadiusza Kacprzaka. Fundatorem nagród był Wójt Gminy Wilków. Sprawami organizacyjnymi od strony sportowej zajął się Arkadiusz Kacprzak. Organizator serdecznie dziękuję za przybycie na zawody, a także wszystkim ,którzy przyczynili się do organizacji zawodów, a sponsorom za wsparcie imprezy. Gratuluję zwycięzcom turnieju i życzę dalszych sukcesów sportowych.