Z uwagi na ogłoszony stan epidemii, w trosce o bezpieczeństwo Mieszkańców, Wójt Gminy Wilków prosi o nie korzystanie z obiektów  rekreacyjnych i sportowych tj.: boisk, placów zabaw, kortów, siłowni zewnętrznych.

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: środa, 03-06-2020
Imieniny: Anatola, Leszka, Tamary

Drogi Osiedla Mieszkaniowego w Idzikowicach otrzymały nową nawierzchnię

Skończyły się kłopoty mieszkańców, którzy od wielu lat interweniowali o dokonanie remontu dróg osiedlowych z powodu ich nadmiernego zużycia. Drogi te, które były codzienną bolączką w ich eksploatacji, liczne wyboje, a nawet niebezpieczne ubytki w nawierzchni betonowej otrzymały nową nawierzchnię w postaci dywanika asfaltowego grubości 4 cm. droga.jpeg

Stało to się dzięki znaczącej 80% dotacji finansowej Agencji Nieruchomości Rolnych O/T w Opolu i 20% zaangażowaniu gminnych środków budżetowych. Całość robót po ogłoszonym przetargu została wykonana przez Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych w Brzegu, które zadanie to wykonało dobrze i przed terminem oddając je do użytkowania 22 listopada br. Wartość robót zamknęła się kwotą 177.678,75 zł, z czego dofinansowanie Agencji Nieruchomości Rolnych O/T Opole – 141.922,40 zł, budżet gminy Wilków – 35.756,35 zł.

Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności