GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: poniedziałek, 25-10-2021
Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora

Krzykowski Dzień Kobiet

Raz do roku jest taki dzień,
Który przemija jak piękny sen.
Wszystkie kobiety panie i matki,
W dniu tym dostają pachnące kwiatki.
By czasu starczyło na wszystko,
Szczęście dopisywało mimo wszystko,
W sukcesy obrodziło,
A to co dobre na lepsze się zmieniło.

Takim wierszykiem w dniu 11.03.2006 r. rozpoczęto “maleńką uroczystość” w  świetlicy krzykowskiej przygotowanej specjalnie dla Pań z tej miejscowości.
Z okazji swojego święta Panie spotkały się przy  kawie aby porozmawiać, usłyszeć kilka ciepłych słów i obejrzeć  krótki program artystyczny przygotowany przez młodzież i dzieci. Sympatyczne spotkanie rozpoczął -  gościnnie zaproszony - Wójt Gminy Wilków Pan Zygmunt Szulakowski, na którego obecność mogą liczyć niezawodnie organizatorzy i wszyscy zgromadzeni. Kobiety usłyszały serdeczne życzenia i kilka słów płynących z serca, wzruszając nie jedną Panią.

Wspomagając Pana Wójta, Pan Radny – reprezentując męską cześć społeczeństwa krzykowskiego – uwijając się w pocie czoła obdarowali wszystkie Kobietki “słodkim” upominkiem i jeszcze słodszym uśmiechem.
Program artystyczny przygotowany przez dziewczęta i chłopców podkreślił podniosłość chwili. Zaprezentowane role wzbudziły ogólny podziw i zadowolenie.  W części artystycznej udział wzięli : Joanna Szewczyk, Magdalena Gaweł, Kinga Kulej, Patryk Ubych, Damian Gaweł – za  co serdecznie dziękujemy.
Spotkanie było bardzo udane. Wszystkie Panie miło spędziły niezwykle sympatyczny wieczór – w innym tonie niż zazwyczaj. Przygotowane smakołyki spotkały się z gorącym uznaniem, ku radości organizatorów. Uroczystość wypadła tak jak zaplanowano. 

Projekt i realizacja: © 2011-2021 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności