GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: wtorek, 19-10-2021
Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Powiatowy Konkurs pn. ,,STROIK WIELKANOCNY’’ rozstrzygnięty

W dniu 5 kwietnia 2006 r. został rozstrzygnięty ogłoszony przez Urząd Gminy - Dom Kultury w Wilkowie i Starostwo Powiatowe w Namysłowie konkurs na stroik wielkanocny. Komisja Konkursowa w składzie: Irena Wagner-Cichosz - Sekretarz Gminy Wilków, Dorota Birska - samodzielny referent ds. kultury i sportu w Urzędzie Gminy w Wilkowie i Honorata Rosińska - inspektor ds. kadrowych w Urzędzie Gminy w Wilkowie oceniała wszystkie prace dostarczone na konkurs, przy wyborze najpiękniejszych stroików kierowała się następującymi kryteriami: oceniała wkład włożony w pracę, elementy świąteczne – symbolizujące Święta Wielkanocne oraz estetykę prac.

Po długiej i wnikliwej ocenie Komisja postanowiła przyznać następujące miejsca i wyróżnienie:

W kategorii prac wykonanych przez dzieci i młodzież do lat 15:
I   m. Monika Dróżdż  z Pągowa      
II  m. Dominika Domalewska z Pągowa
III m. Aleksandra Dymek z Jakubowic

W kategorii prac wykonanych przez dorosłych powyżej lat 16:
wyróżnienie:  Mateusz Dąbek z Bukowia

Stroik Wielkanocny.jpegZwycięzcy prac otrzymali nagrody rzeczowe natomiast pozostali uczestnicy konkursu otrzymali nagrody pocieszenia za udział.

Nagrody zostały ufundowane przez Przedsiębiorstwo Rolno-Usługowo-Handlowe „Bukorol” z Bukowia, Starostwo Powiatowe z Namysłowa oraz Urząd Gminy w Wilkowie.

Władze Gminy Wilków i Starostwa Powiatowego z Namysłowa pragną podziękować wszystkim uczestnikom za udział w konkursie a sponsorom za wsparcie i pomoc finansową.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia zgromadzonych prac. Wystawa czynna jest od 11 kwietnia do 30 kwietnia br. w Domu Kultury w Wilkowie.

Projekt i realizacja: © 2011-2021 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności