Informacje dla uchodźców z Ukrainy dostępne są w menu POMOC UKRAINIE   |   Information for refugees from Ukraine is available in the HELP UKRAINE menu

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: niedziela, 07-08-2022
Imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana

Letnia potańcówka 2006 w Krzykowie

W dniu 29.07.2006 r. przy świetlicy w Krzykowie odbyła się „LETNIA POTAŃCÓWKA” na wolnym powietrzu, aby na moment zatrzymać lato i wakacje. O godzinie 17:00 została rozpoczęta zabawa.

Obficie zaopatrzony bufet, kusił smakołykami miejscowych i przyjezdnych gości, którzy z apetytem kosztowali prezentowane pyszności i nabierali siły żeby pląsać i tańczyć na parkiecie. Nie sposób było przejść obojętnie słysząc skoczne dźwięki zaprzyjaźnionego muzyka – Pana Mareckiego. Deszczyk, który od czasu do czasu pokrapiał nie stanowił żadnego problemu, chętnych do tańca nie brakowało. Kto się troszkę zmęczył, mógł odpocząć chwilkę przy stoliku lub przy „LOTERII FANTOWEJ”, która kolorowymi fantami przyciągała wszystkich zgromadzonych dorosłych a w szczególności dzieci. To było bardzo sympatyczne popołudnie tym bardziej, że z mieszkańcami Krzykowa bawił się Wójt Gminy Wilków, co zawsze stanowi miły akcent ogólnej imprezy.

O godzinie 19:30 do zabawy dołączył zaproszony JEDNOOSOBOWY TEATRZYK „KACPEREK”, którego przyjazd był największą niespodzianką dla najmłodszych uczestników. Wymyślne piosenki, konkursy i pytania spotkały się ze szczególnym zainteresowaniem. Kacperek zdobył sympatię wszystkich zgromadzonych i niechętnie przypominał o zbliżającym się rozstaniu.

Muzyka rozbrzmiewała jeszcze długo, długo w nocy. Śmiechy i odgłosy radosnych harców niosły się echem, wpadając w ucho tych, którzy nie mogli lub nie chcieli uczestniczyć w imprezie.

„LETNIA POTAŃCÓWKA” była dobrym pomysłem, który sprawdził się w praktyce. Trzeba jednak powiedzieć, że gdyby nie zaangażowanie organizatorów i wszystkich, którzy zawsze chętnie pomagają – nie byłoby możliwe spędzenie takiego miłego i sympatycznego, sobotniego popołudnia i wieczora. Więc w tym miejscu należy skierować dla wyżej wymienionych OGROMNE PODZIĘKOWANIA, za trud jaki za każdym razem wkładają w starania aby wszystko było zapięte na ostatni guzik i przebiegało zgodnie z planem. Miejmy nadzieję, że będzie kolejny raz.

S4030244 800_600.jpeg S4030245 800_600.jpeg S4030246 800_600.jpeg S4030247 800_600.jpeg

 

Projekt i realizacja: © 2011-2022 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności