GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: środa, 01-12-2021
Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza

Gminny Turniej Drużyn LZS o Puchar Wójta Gminy Wilków

W dniu 23 lipca br. w Idzikowicach w niedzielne słoneczne popołudnie odbyło się otwarcie boiska sportowego podczas, którego został rozegrany Gminny Turniej Drużyn LZS o Puchar Wójta Gminy Wilków. Otwarcia dokonał Wójt Gminy Wilków – Zygmunt Szulakowski, który wszystkich serdecznie powitał. Wśród zaproszonych gości byli: Przewodniczący Rady Powiatu – Antoni Płócieniczak, Prezes Spółdzielniej Mieszkaniowej w Idzikowicach – Tadeusz Hyrycz, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Idzikowicach – Krzysztof Kłębek, Sołtys Wsi Idzikowic – Maria Staniec.

W zawodach udział wzięły drużyny z 5 wsi Gminy Wilków: Idzikowic - chłopcy starsi i chłopcy młodsi, Jakubowic, Krzykowa, Pągowa i Wilkowa.
Drużyny walczyły dzielnie jednocześnie prezentując wysoki poziom gry.

Po zakończonych rozgrywkach wyniki kształtowały się następująco:
I miejsce zajęła Drużyna z Pągowa
II miejsce zajęła Drużyna z Idzikowic – chłopcy starsi
III miejsce zajęła Drużyna z Idzikowic – chłopcy młodsi
IV miejsce zajęły Drużyny z: Jakubowic, Krzykowa i Wilkowa.

Drużynie zwycięskiej Wójt Gminy wręczył puchar i nagrodę natomiast pozostałym drużynom nagrody. Wszystkim składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Po zakończeniu ceremonii wręczania nagród miało miejsce towarzyskie spotkanie drużyny LZS ,,Widawa”” Lubska – beniaminka klasy okręgowej, z drużyną złożoną z zawodników występujących w całym turnieju. Mecz był bardzo widowiskowy i obfitował w wiele ciekawych i pomysłowych akcji, których większość kończyło się golami. LZS „Widawa”, jak przystało na najlepszą drużynę Gminnego Zrzeszenia LZS w Wilkowie odniosła pewne zwycięstwo pokonując rywala różnicą 6 bramek.

_MAG0023 800_600.jpeg _MAG0030 800_600.jpeg _MAG0033 800_600.jpeg _MAG0052 800_600.jpeg

Projekt i realizacja: © 2011-2021 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności