Informacje dla uchodźców z Ukrainy dostępne są w menu POMOC UKRAINIE   |   Information for refugees from Ukraine is available in the HELP UKRAINE menu

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: poniedziałek, 27-06-2022
Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Sylwester na świeżym powietrzu w Idzikowicach

Spotkanie sylwestrowo-noworoczne
na świeżym powietrzu w IdzikowicachDzień 31 grudnia 2006 roku nie był zwykłym dniem dla mieszkańców Idzikowic. W tym dniu z inicjatywy rady Sołeckiej oraz radnego Pana Marka Huck na boisku sportowo-rekreacyjnym w idzikowicach odbyło się spotkanie sylwestrowo-noworoczne mieszkańców Wsi Idzikowice. Organizatorzy rozpoczynając imprezę skierowali kilka ciepłych słów w stronę przybyłych na spotkanie. W godzinach od 21:00 do 2:00 wszyscy zgromadzeni mogli w takt dźwięków muzyki disco i techno „poszaleć do woli” nie przeszkadzał nawet brak podłogi do tańca, wszyscy świetnie bawili się na trawie. Wielkie ognisko, które rozpalono o zmroku wzbudziło ogromną radość i zachwyt ponieważ można było własnoręcznie upiec sobie kiełbaskę. Największym przeżyciem było złożenie sobie życzeń oraz lampka szampana. Dla dzieci, które przybyły z rodzicami największą atrakcją i niespodzianką był pokaz sztucznych ogni.
Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i wielki wkład pracy w przygotowanie całego spotkania. Szczególne podziękowania kieruje w stronę pań: Reginy Jelonek, Janiny Borgulat i Elżbiety Bartosiak. Podziękowania należą się także panom: Zygmuntowi Pniewskiemu, Krzysztofowi Kłębkowi, Józefowi Południak, Tadeuszowi Podyma i Michałowi Staniec.

Opracowała: Maria Staniec

Projekt i realizacja: © 2011-2022 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności