Informacje dla uchodźców z Ukrainy dostępne są w menu POMOC UKRAINIE   |   Information for refugees from Ukraine is available in the HELP UKRAINE menu

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: poniedziałek, 27-06-2022
Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Boisko sportowe w Pągowie

Kolejne boisko w gminie Wilków

W dniu 24 września br. w Pągowie w niedzielne słoneczne popołudnie odbyło się otwarcie boiska sportowego, podczas którego został rozegrany Gminny Turniej Drużyn LZS o Puchar Wójta Gminy Wilków. Otwarcia dokonał Wójt Gminy Wilków – Zygmunt Szulakowski, który wszystkich serdecznie powitał. Wśród zaproszonych gości byli: Przewodniczący Rady Powiatu – Antoni Płócieniczak, proboszcz parafii w Bukowiu – ks. Florian Rumiński, Wiceprzewodniczący Rady Gminy w Wilkowie – Zygmunt Pniewski, Radni z Pągowa – Szczepan Mielczarek i Bogdan Zdyb, Radny z Wojciechowa – Jan Binerat.
Przed rozpoczęciem turnieju Wójt Gminy Wilków na ręce Prezesa Gospodarstwa Rolno-Nasiennego „Pagro’’ w Pągowie – Pana Antoniego Płócieniczaka złożył podziękowanie dla Zarządu i Pracowników za inicjatywę i zaangażowanie oraz wyrazy uznania za wysiłek i pracę włożoną na rzecz urządzenia boiska sportowego.
W zawodach udział wzięło 8 drużyn z 6 wsi Gminy Wilków: Idzikowic – seniorzy i juniorzy, Jakubowic, Krzykowa, Pągowa – seniorzy i juniorzy Pszenicznej i Wilkowa. Drużyny walczyły dzielnie prezentując wysoki poziom gry. Po zakończonych rozgrywkach wyniki ukształtowały się następująco:
I miejsce zajęła Drużyna z Idzikowic seniorzy
II miejsce zajęła Drużyna z Jakubowic
III miejsce exaeguo zajęła Drużyna z Pągowa seniorzy i Pszenicznej Pozostałych drużyn nie klasyfikowano. Drużynie zwycięskiej Wójt Gminy wręczył puchar i nagrodę natomiast pozostałym drużynom nagrody. Wszystkim składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Serdecznie dziękujemy sędziom: Zbigniewowi Jabłońskiemu, Kazimierzowi Bochenkowi i Ryszardowi Juruś. Pragniemy podziękować: drużynom za udział w turnieju, mieszkańcom i wszystkim sympatykom piłki nożnej za przybycie.
Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu turnieju: Zarządowi i Pracownikom Gospodarstwa Rolno-Nasiennego „Pagro’’ w Pągowie, Pani Joannie Trochimowicz za oprawę muzyczną, Panu Pawłowi Kocańda – Bar „JIMMI’’ z Idzikowic, Pani Iwonie Meli z Pągowa za nadzór medyczny w czasie turnieju oraz pracownikom Urzędu Gminy w Wilkowie.

boisko -6 boisko -5 boisko -4
boisko -2 boisko -1 boisko

Projekt i realizacja: © 2011-2022 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności